Wszystkie kategorie

Category : Praca

Opiekunka dla starszej Pani w Hannoverze

Data opublikowania: 19-03-2015 13:26:10 | Imię i nazwisko: Ideal Pflege | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 385 razy wyświetlane |

Description

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą
na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy.
Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i
bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Poszukujemy Opiekunki na
2-miesięczne zastępstwo dla starszej Pani w Hanoverze. Podopieczna jest osobą
bardzo towarzyską, porusza się samodzielnie, cierpi na lekką demencję.

Data rozpoczęcia: 31.03.2015

Miejsce pracy : Hannover

ZADANIA:

opieka nad podopiecznym, podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej, wsparcie przy czynnościach dnia codziennego, przygotowanie i podawanie posiłków, organizacja czasu dla
podopiecznego, pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece, miłe usposobienie i cierpliwość

OFERUJEMY:

składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie
oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS), legalną pracę w Niemczech, atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych
kwalifikacji personelu opiekuńczego, pomoc w organizacji wyjazdu, opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony
zespołu IDEAL PFLEGE

SIĘ:

wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl, zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366, odwiedź naszą stronę internetową:
www.idealpflege.com.pl.

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych
osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam
zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kontakt Ideal Pflege: Opiekunka dla starszej Pani w Hannoverze

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad