Wszystkie kategorie

Category : Praca

Opiekunka dla małżeństwa - atrakcyjne zarobki

Data opublikowania: 24-08-2015 10:35:04 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Warszawa | 422 razy wyświetlane |

Description

ANGEL CARE 24 jest
prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w
Niemczech. ANGEL
CARE 24
to sprawdzone oferty
pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki
zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNYCH:

Poszukujemy
Opiekunki dla małżeństwa. Podopieczna
ma zmiany w kręgosłupie, reumatyzm oraz
ciągłe dolegliwości bólowe, ma zaburzenia zmysłu równowagi (zawroty głowy),
cierpi również na suchość oczu i skóry.
Podopieczna choruje ponadto na astmę i chorobę układu krążenia. Podopieczna nie
trzyma moczu jednak zmienianie pielucho majtek /wkładek przez opiekunkę nie
jest wymagane. Podopieczny cierpi na lekką formę demencji.

Rozpoczęcie pracy: 01.09.2015

Zarobki: 1300 E

Miejsce: Hersewinkel

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka
w domu z mężem (zajmują parter). Na piętrze mieszka ich syn (może wspierać
opiekunkę w procesie opieki).

Dla opiekunki jest
oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu.

Z podopiecznymi
można chodzić na krótkie spacery

Opiekunka ma 2-3 godz.
czasu wolnego w ciągu dnia do ustalenia na miejscu z rodziną.

ZADANIA:

Opiekunka pomaga
podopiecznej w higienie osobistej (w tym kremowanie) oraz przy ubraniu się (w
tym rajstop uciskowych), towarzyszy jej przy codziennych czynnościach. Opiekunka zajmuje się domem, gotuje, sprząta,
prasuje, pierze, robi zakupy itd. Okazjonalnie może się zdarzyć, że osoby
obudzą się w nocy zawołają opiekunkę do pomocy. Ponadto opiekunka raz dziennie
mierzy podopiecznym ciśnienie, waży podopieczną raz dziennie w razie potrzeby
smaruje kremem/maścią przeciwbólową. Podopieczny
wymaga pomocy przy ubieraniu się.

WYMAGANIA:

- dobra znajomość
języka niemieckiego

- doświadczenie w
opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie
oraz cierpliwość

- osoby niepalące

OFERUJEMY:

- legalną i pewną pracę w Niemczech

- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS

- ubezpieczenie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu
ANGEL CARE 24

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 52 370
53 49
lub +48 733 388 300

- wyślij SMSa o treści „OPIEKA”
na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Opiekunka dla małżeństwa - atrakcyjne zarobki

Telefon: 733 388 300

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad