Wszystkie kategorie

Category : Praca

Opiekunka dla 75-letniego Pana w Niemczech

Data opublikowania: 23-03-2015 11:41:47 | Imię i nazwisko: Ideal Pflege | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 418 razy wyświetlane |

Description

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą
na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy.
Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i
bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Poszukujemy Opiekunki dla
75-letniego Pana Alfreda, który mierzy 172 cm wzrostu i waży 75 kg. Podopieczny
cierpi na demencję i cukrzycę, porusza się samodzielnie. Pacjent mieszka sam w
mieszkaniu, zdarza się, że potrzebuje pomocy również w nocy.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Meerbusch-Büderich

ZADANIA:opieka nad podopiecznym, podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej, wsparcie przy czynnościach dnia codziennego, przygotowanie i podawanie posiłków, organizacja czasu dla
podopiecznego, pomoc w gospodarstwie domowym.

WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, miłe usposobienie oraz cierpliwość, osoba niepaląca.

OFERUJEMY:składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie
oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS), legalną pracę w Niemczech, atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych
kwalifikacji personelu opiekuńczego, pomoc w organizacji wyjazdu, opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony
zespołu IDEAL PFLEGE.

SIĘ: wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl lub zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366. Odwiedź naszą stronę internetową:
www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych
osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam
zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kontakt Ideal Pflege: Opiekunka dla 75-letniego Pana w Niemczech

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad