Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

praca dla opiekunów/opiekunek osób starszych w Niemczech

Data opublikowania: 03-06-2015 15:21:35 | Imię i nazwisko: Karolina Głowacka | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: bydgoszcz | 536 razy wyświetlane |

Description

Angel Care 24 Sp. z o.o. Sp. k.
oferuje legalną prace tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą w
Niemczech. Poszukujemy Pań i Panów. Zaufały nam już setki osób, które dzięki
nam podjęły pracę w prywatnym domu osoby starszej. Przez ostatnie lata
zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, która dziś wykorzystujemy
podczas współpracy z niemieckimi partnerami. Dysponujemy ofertami z całych
Niemiec.

ZADANIA OPIEKUNKI/NA

- sprawowanie opieki nad osobą
starszą (podawanie leków, wizyty u lekarza)

- pomoc w codziennych
czynnościach (tj. ubieranie, higiena osobista)

- dbanie o gospodarstwo domowe
(sprzątanie, pranie, gotowanie)

- dotrzymywanie towarzystwa (
spacery, rozmowa)

WYMAGANIA:

- wiek opiekunki/na powyżej 25
roku życia

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece

- mile widziane prawo jazdy kat.
B

- pogodne usposobienie oraz chęć
pomagania innym

OFERUJEMY:

- legalną pracę

- ubezpieczenie NNW, ZUS oraz
kosztów hospitalizacji

- zwrot kosztów podróży oraz
pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

- bezpłatne zakwaterowanie oraz
wyżywienie w miejscu pracy

- kontakt z polskojęzycznym
koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- możliwość stałej współpracy

- atrakcyjne, terminowe
wynagrodzenia

- bezpieczne i sprawdzone miejsce
pracy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI REKRUTERAM

karolina.glowacka@angelcare24.eu

Kontakt Karolina Głowacka: praca dla opiekunów/opiekunek osób starszych w Niemczech

Telefon: 739 205 501

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad