Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Poszukujemy opiekunki do 77-letniej pani

Data opublikowania: 19-08-2015 12:24:07 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Warszawa | 571 razy wyświetlane |

Description

Poszukujemy opiekunki
do 77-letniej pani z okolic Bambergu od 26.08!

ANGEL CARE 24 jest
prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w
Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone
oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne
warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.

Poszukujemy opiekunki do 77-letniej pani z Bambergu. Pani
mieszka sama w domku jednorodzinnym, cierpi na demencję oraz czasami dokucza
jej dezorientacja czasowa i przestrzenna. Pani Helga używa aparatu słuchowego
oraz nosi okulary, porusza się sama. Wiele czynności wykonuje sama (myje się,
porusza, wchodzi po schodach, je sama).

Obowiązki

Opiekunka pomaga podopiecznej

w codziennych
czynnościach. Robi zakupy, sprząta, prasuje, gotuje, chodzi z podopieczną do
lekarza, kontroluje ilości przyjmowanych pokarmów oraz napoi.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla
opiekunki jest przeznaczone osobne mieszkanie na 1-szym piętrze, urządzone, z
własną łazienką i WC, telewizor. Wolne do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- osoba niepaląca

- doświadczenie w opiece,

- dyspozycyjność na 2-3
m-ce

Oferujemy:

- legalną pracę

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 733 388 300
lub +48 52 370 53 49

- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Poszukujemy opiekunki do 77-letniej pani

Telefon: 733388300

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad