Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

PILNIE poszukujemy opiekunki do 89-letniego pana blisko MONACHIUM!

Data opublikowania: 23-07-2015 13:42:36 | Imię i nazwisko: Dorota Barańska | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz | 583 razy wyświetlane |

Description

Wyjazd na: 2.08

Poszukujemy opiekunki do 89-letniego pana z
Dietramszell (blisko Monachium). Pan cierpi na lekką demencję, nadciśnienie i
ma podłączony cewnik. Z toalety korzysta samodzielnie, porusza się również samodzielnie
i noce przesypia spokojnie.

Obowiązki

Opiekunka pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach:
nadzór przy porannej/ wieczornej toalecie, ubieraniu i innych czynnościach w
zależności od potrzeby. Opiekunka robi zakupy, gotuje, sprząta, pierze, itd.

Dodatkowe informacje:

Podopieczny mieszka sama w 100m mieszkaniu. Dla
opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do
internetu. Czas wolny do ustalenia na miejscu z rodziną.

Podopieczny wiele czynności wokół siebie jest w stanie
zrobić sam, trzeba go nadzorować/przypominać.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- osoba niepaląca

- doświadczenie w
opiece,

- mile widziane referencje,

- prawo jazdy

- wyjazd na 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Oferujemy:

- legalną pracę

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia
społeczne

- wynagrodzenie: 1200 euro

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- nie pobieramy żadnych prowizji

SIĘ:

E-mail: maria.treder@angelcare24.eu

Tel: +48 739 205 501 lub +48 733 395 500

Kontakt Dorota Barańska: PILNIE poszukujemy opiekunki do 89-letniego pana blisko MONACHIUM!

Telefon: 733395500

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad