Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Pielęgniarka, Niemcy

Data opublikowania: 03-02-2014 17:36:24 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Stuttgart | 546 razy wyświetlane |

Description

Praca w Niemczech dla pielęgniarek.

Zakres obowiązków: opieka
nad osobami starszymi i chorymi. Praca w szpitalach i domach seniora.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe:
licencjat lub magister pielęgniarstwa (niewymagana nostryfikacja, możliwość jej
uzyskania w trakcie pracy);

- znajomość języka
niemieckiego;

- mile widziane
doświadczenie zawodowe oraz referencje z poprzednich miejsc pracy;

- gotowość do podjęcia
pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z niemieckim pracodawcą;

- stabilną pracę na pełen
etat;

- atrakcyjne wynagrodzenie 9-10
euro netto/h;

- składki na ubezpieczenie
odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę;

- gwarantowane wszystkie
prawa pracownicze, w tym prawo do urlopu;

- zakwaterowanie
zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;

- pomoc w przeprowadzeniu
procesu nostryfikacji/uznania dyplomu;

- duże możliwości
podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery zawodowej;

- stałą opiekę polskiego
koordynatora na terenie całych Niemiec;

- pomoc w uzyskaniu
Kindergeld;

- dla osób, które nie znają
języka niemieckiego na wymaganym przez pracodawcę poziomie B2: możliwość
wzięcia udziału w specjalnie przez nas zorganizowanym w Polsce kursie językowym
dla pielęgniarek, część kosztów kursu jest zwracana uczestniczce/uczestnikowi
przez naszą agencję;

- nasze usługi są całkowicie
bezpłatne, w razie potrzeby obejmują m.in. profesjonalne przygotowanie CV w języku
niemieckim na potrzeby rekrutacji.

Aplikacje wraz z kopią
dokumentu ukończenia szkoły prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia
Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Pielęgniarka, Niemcy

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad