Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Pan Richard czeka na sympatyczną opiekunkę z Polski!

Data opublikowania: 08-05-2015 08:26:27 | Imię i nazwisko: Seniovita | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdynia | 556 razy wyświetlane |

Description

Miejsce: 66663 Merzig
Poszukujemy
Opiekunki dla Pana Richarda od 29.05.2015r.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego,

Pan Richard ma 90 lat i mieszka sam i
jest samodzielny, wymaga pomocy w codziennych czynnościach przy
domu: sprzątanie, gotowanie. Pan lubi długie spacery. Rodzina
mieszka w pobliżu i odwiedza podopieczngo. Do dyspozycji opiekunki
jest oddzielny dwupokojowy apartament z łazienką, połacznia do
polski, dostęp do Interenetu

Obowiązki:
-pomoc w
prowadzeniu domu: wspólne robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie
czystości,
-dotrzymanie towarzystwa,

Oferujemy:
Oddzielny apartament z łazienką,
* Czas wolny 1,5h dziennie,
wyżywienie i zakwaterowanie,

* Internet
* zwrot kosztów
przejazdu do 150 euro,
* EKUZ, A1,
* legalne zatrudnienie w
stabilnej firmie.

Kontakt:
Zadzwoń do
Seniovity!
58-66-77-081 (poniedziałek – piątek 8:00-16:00)
lub
pisz maila na adres: opieka@seniovita.pl , a oddzwonimy do Ciebie w
godzinach pracy!

Kontakt Seniovita: Pan Richard czeka na sympatyczną opiekunkę z Polski!

Telefon: 0586677081

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad