Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka osób starszych w Niemczech – zastępstwa świąteczne - już od 1 miesiąca!

Data opublikowania: 05-10-2012 16:27:27 | Imię i nazwisko: Dawid Kołoszewski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 655 razy wyświetlane |

Interkadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Numer referencyjny: OOS/ZŚ

Wybranym kandydatom oferujemy

· legalne zatrudnienie (Karta EKUZ, Druk A1)

· atrakcyjne wynagrodzenie (850 - 1200 Euro netto/miesięcznie)

· sprawdzone miejsca pracy,

· zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie , wyżywienie oraz transport w obydwie strony

· krótkie okresy pobytu już od 1 miesiąca,

· możliwość przedłużenia umowy i uzyskanie stałego zatrudnienia od stycznia 2013

Obowiązki

· opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

· proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego

· przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,

· chęć nabycia lub poszerzenia doświadczenia w zakresie opieki nad starszymi osobami oraz podniesienia poziomu znajomości języka niemieckiego,

· gotowość do podjęcia pracy w miesiącach: grudzień - styczeń

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Kraków, ul. Wielicka 50, Tel.: 12 290 44 21

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1, Tel.: 666 826 907
Wrocław, ul. Kościuszki 138, Tel.: 666 826 237

Katowice, ul Słowackiego 37 / 109, 666 891 947

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres d.koloszewski@interkadra.pl

Kontakt Dawid Kołoszewski: Opiekunka osób starszych w Niemczech – zastępstwa świąteczne - już od 1 miesiąca!

Telefon: 512 589 416

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad