Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

opiekunka osób starszych w Niemczech

Data opublikowania: 14-05-2013 13:52:17 | Imię i nazwisko: Pflege mit Herzen | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz | 591 razy wyświetlane |

Description

Pflege
mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy
legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam
już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Zadania
opiekunki:

sprawowanie opieki nad osobą starszą (podawanie leków, wizyty u lekarza)

dbanie o gospodarstwo domowe

pomoc w codziennych czynnościach (np. ubieranie, higiena osobista)

dotrzymywanie towarzystwa (chodzenie na spacery, rozmawianie)

Wymagania:

wiek powyżej 25 roku życia

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece

- mile widziane prawo jazdy kat. B

chęć niesienia pomocy innym, pogodne usposobienie

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu
pracy

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w
czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

Zainteresowane
osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy: hanna.jurczyk@pmh.info.pl

lub
kontakt telefoniczny 52/ 339-05-26, tel. kom. 508-624-688.

Kontakt Pflege mit Herzen: opiekunka osób starszych w Niemczech

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad