Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekun/ka osób starszych - praca w Austrii

Data opublikowania: 10-05-2012 14:38:25 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 534 razy wyświetlane |

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje :

Opiekunek i Opiekunów osób starszych do pracy w austriackich domach opieki (Pflegeheime)

Opis stanowiska pracy:

- opieka nad osobami starszymi w ośrodkach opiekuńczych polega na kompleksowej pomocy we wszystkich codziennych czynnościach (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spożywaniu posiłków, spacerach), - konkretny zakres obowiązków zależy od profilu ośrodka i potrzeb rezydentów.
Praca wyłącznie w domach opieki - Pflegeheime - a nie w domach osób prywatnych

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie
-pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie ( + 13 i 14 pensja – świąteczne i urlopowe)

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w zawodzie opiekuna osób starszych lub opiekuna społecznego
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, zapewniająca komunikacji w środowisku niemieckojęzycznym.
- znajomość zakresu obowiązków i charakteru pracy opiekuna osób starszych
- życzliwość i empatia wobec osób starszych

Mile widziane:
wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo, opieka społeczna).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie kompletnego i aktualnego CV (najlepiej ze zdjęciem) na adres mailowy : praca@euro-labora.com
W temacie maila proszę wpisać Nr Ref: OPIEKA/AT

Kontakt Euro Labora: Opiekun/ka osób starszych - praca w Austrii

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad