Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka osób starszych - Niemcy

Data opublikowania: 09-10-2013 15:05:45 | Imię i nazwisko: SenioVita Easyjob | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 581 razy wyświetlane |

Description

Nasza firma SenioVita poszukuje opiekunki osób
starszych z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. ZGŁOŚ
SIĘ DO NAS!

Obowiązki: podstawowe obowiązki domowe (np.
robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, mycie i ubieranie,
sprzątanie, podawanie lekarstw)

Wymagamy: przynajmniej komunikatywnej znajomości
języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w opiece nad
osobami starszymi, chorymi oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy: pewne oraz terminowe wynagrodzenie;
zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży; legalną
pracę; opłacone składki ZUS oraz ubezpieczenie (karta EKUZ);
atrakcyjne oferty oraz wsparcie osoby polskojęzycznej podczas
pobytu.

Kontakt SenioVita Easyjob: Opiekunka osób starszych - Niemcy

Telefon: 586677082

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad