Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla starszej pani w Niemczech

Data opublikowania: 26-08-2013 11:50:11 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 588 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k.
Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
Zaufały nam już setki osób, które dzięki
nam podjęły pracę w prywatnym
domu starszej osoby.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy
kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych

OBOWIĄZKI:

Opiekunka
pomaga podopiecznej w higienie osobistej, przy ubraniu się, przejściu do
toalety. Opiekunka zajmuję się również domem, gotuje, sprząta, pierze, prasuje,
robi zakupy, itd. Opiekunka towarzyszy podopiecznej w ciągu dnia.

DODATKOWE
INFORMACJE:

Podopieczna
mieszka sama w mieszkaniu, trzy razy w tygodniu przychodzi ktoś w odwiedziny.

Dla
opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Z podopieczną
można chodzić na krótkie spacery.

WYMAGANIA:

komunikatywna
znajomość języka niemieckiego

mile widziane
doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

pogodne usposobienie,
odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

OFERUJEMY:

legalną pracę
(poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie
składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

wynagrodzenie
adekwatne do wykonywanej pracy

stały kontakt z
polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu
wyjazdu

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych
prowizji

Kontakt
pod numerem: 508624675, 32 2511074

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla starszej pani w Niemczech

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad