Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla starszego pana w Dresden

Data opublikowania: 19-08-2013 10:32:37 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Opole | 587 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen 24 Sp. z
o.o. Sp. k. Oferujemy
legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam
już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie dla
naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w
charakterze Opiekun osób starszych.

OBOWIĄZKI

Opiekunka pomaga podopiecznemu przy higienie, przy
ubieraniu się, przy jedzeniu, podaje leki, zmienia pampersa, zajmuje się
gospodarstwem domowym, gotuje, sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy, wykonuje
drobne lekkie prace ogrodowe

DODATKOWE INFORMACJE

Podopieczny mieszka w domu z ogrodem. Dla opiekunki
jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem .Z podopiecznym można chodzić
na spacery

WYMAGANIA

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą
bądź chorą

pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i
wyrozumiałość

mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia
znajomości języka niemieckiego

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla starszego pana w Dresden

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad