Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla pani Rohr w Cottbus

Data opublikowania: 06-08-2013 12:32:55 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 552 razy wyświetlane |

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym,
którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które
dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie dla naszego klienta
poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

STAN
ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 98 lat Waga: 46 kg

Pacjentka
jest osobą leżącą, cierpi na inkontynencję. Ma problemy ze słuchem i
niedowidzi. Ma odleżyny, problemy z
krążeniem i zaburzenia rytmu serca. Podopieczną codziennie odwiedza rodzina. Wymagany
jest nadzór pacjentki w nocy, w przypadku gdy tego potrzebuje. 3 razy dziennie
przychodzi opieka medyczna która ubiera pacjenta i pomaga w umyciu.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka
jest całą dobę do dyspozycji podopiecznej i w ciągłej gotowości do udzielenia
wszelkiej pomocy. Pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta,
jak mycie twarzy, ewentualnie gimnastyka na łóżku i nadzoruje podopiecznego w codziennych
sytuacjach. Pomaga podopiecznej w pozycjonowaniu
ciała . Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo
domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy). W przypadku chęci opiekunka może pomagać w
pracach ogrodowych.

INFORMACJE
DODATKOWE:

Podopieczna mieszka w domu o powierzchni
ok. 70 m2. z ogrodem.

Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z łazienką.

WYMAGANIA

komunikatywna
znajomość języka niemieckiego

mile widziane
doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

pogodne
usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

mile
widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

legalną
pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane
wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)

wynagrodzenie
adekwatne do wykonywanej pracy

stały
kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

pomoc w
przygotowaniu wyjazdu

bezpłatne
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

zwrot
kosztów podróży

nie
pobieramy żadnych prowizji

Kontakt
pod numerem: 508624675

kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla pani Rohr w Cottbus

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad