Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla pani Hasse w Niemczech

Data opublikowania: 09-08-2013 13:49:41 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 519 razy wyświetlane |

Description

Pflege
mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby
opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam
podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów
zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka
osób starszych.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 95 lat Waga:
ok. 95 kg Wzrost: 165 cm

Podopieczna jest po zawale, cierpi na Parkinsona,
demencje oraz na inkontynencje starczą.
Ze względu na złamanie kości udowej jest niezdolna do samodzielnego poruszania
się. Potrzebuje pomocy przy przemieszczeniu do łóżka i na wózek inwalidzki.
Jest osoba leżącą, ale porusza się także na wózku. Ma również zawroty głowy
oraz czasami problemy z orientacją w terenie i rozpoznawaniem osób. Podopieczny
ma podłączony kateter. Ma problemy ze snem, budzi się 2 do 3 razy w nocy. Ma
przepisaną gimnastykę leczniczą

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej,
ubieraniu i rozbieraniu się, pomocy przy spożywaniu posiłków (np. krojenie)oraz
zajmuje się domem, gotuje, pierze, prasuje, sprząta

WYMAGANIA

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą
bądź chorą

pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i
wyrozumiałość

OFERUJEMY

legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla pani Hasse w Niemczech

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad