Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla pana Weichselbaum. Praca za granicą

Data opublikowania: 31-07-2013 16:52:32 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz | 528 razy wyświetlane |

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy
chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które
dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie
dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec
w charakterze Opiekun osób starszych.

Opis
podopiecznego:

Podopieczny
cierpi na demencję, ma problemy z krążeniem.
Podopieczny jest osobą leżącą w łóżku, nosi pampersy. Ma dezorientację
czasową i przestrzenną.

Obowiązki:

Opiekun
pomaga przy umyciu podopiecznego.
Opiekun/ka pomaga podopiecznemu przy ubraniu się, przy jedzeniu. Opiekun/ka zajmuję się również
częścią obowiązków domowych, jak prasowanie sprzątanie.

Dodatkowe
informacje:

Podopieczny
mieszka w domu z ogrodem. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym
wyposażeniem, TV i łazienką.

Do
podopiecznego dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst.

WYMAGANIA:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie w opiece
nad osobą starszą bądź chorą

pogodne usposobienie,
odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

dodatkowym atutem będzie
wykształcenie pielęgniarskie

mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

legalną pracę (poświadczony
formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i
ubezpieczenia (karta EKUZ)

wynagrodzenie adekwatne do
wykonywanej pracy

stały kontakt z polskojęzycznym
koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

oferty dopasowane do doświadczenia
opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

bezpłatne zakwaterowanie i
wyżywienie w miejscu pracy

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem:
508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla pana Weichselbaum. Praca za granicą

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad