Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla 88-letniej pani w Niemczech

Data opublikowania: 26-08-2013 12:13:04 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz | 580 razy wyświetlane |

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferuje legalną pracę tym, którzy
chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które
dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie
dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec
w charakterze opiekun/ka osób starszych.

OBOWIĄZKI:

Pomoc przy ubieraniu, przygotowywanie
posiłków. Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa
domowego: sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie.

WYMAGANIA

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą
bądź chorą

pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i
wyrozumiałość

OFERUJEMY:

legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla 88-letniej pani w Niemczech

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad