Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekunka dla 84-letniej pani w Niemczech

Data opublikowania: 26-08-2013 12:15:01 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Bydgoszcz | 605 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen 24 Sp. z
o.o. Sp. k. Oferujemy
legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam
już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie dla
naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w
charakterze Opiekun osób starszych.

OBOWIĄZKI

Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej,
ubieraniu się, zmianie pampersa. Opiekunka pomaga podopiecznej przy jedzeniu.
Opiekunka zajmuję sie również domem, gotuje i sprząta.

WYMAGANIA

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą
bądź chorą

pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i
wyrozumiałość

mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia
znajomości języka niemieckiego

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

Kontakt pod numerem: 508624675

Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opiekunka dla 84-letniej pani w Niemczech

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad