Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opieka / wysokie zarobki od 3650 do 5160 zł / Niemcy

Data opublikowania: 13-07-2012 09:56:37 | Imię i nazwisko: Anna/Seniovita | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdynia | 563 razy wyświetlane |

Description

Opiekuna

osób starszych (Niemcy)- wysokie zarobki, pewne zatrudnienie!

Firma:

SenioVita

Poszukjemy:

-Pań znających język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywanym

-w wieku od 25-60 lat

-z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi głównie na terenie Niemiec

-odpowiedzialnych, cierpliwych

Mile widziane:

-mile widziane prawo jazdy kat.B

Obowiązki:

-troska o podopiecznego, jego zdrowie i samopoczucie

-pielęgnacja i pomoc w codziennych czynnościach

-podstawowe obowiązki domowe (gotowanie, sprzątanie, zakupy)

Co oferujemy:

-legalne zatrudnienie

-opłacenie składek i ubezpieczenia

-zwrot kosztów przejazdu

-darmowe zakwaterowanie i wyżywienie

-wynagrodzenie w zależności od umiejetności językowych i doświadczenia

(od 850-1200 euro- "na rękę")

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Pon-Pt.:8:00 – 16:00

pod numerem +48 58 66 77 081
lub wyślij SMS

treści “opiekunka”

na numer: 600

232 131
(tylko SMS!) a oddzwonimy do

Ciebie w godzinach pracy!

Kontakt Anna/Seniovita: Opieka / wysokie zarobki od 3650 do 5160 zł / Niemcy

Telefon: 586677081

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad