Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opieka / wysokie zarobki od 3650 do 5160 zł / Niemcy

Data opublikowania: 13-07-2012 09:54:48 | Imię i nazwisko: Anna/Seniovita | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdynia | 587 razy wyświetlane |

Description

Opiekunka

os. starszych/Niemcy

Firma:SenioVita

wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

(umiejętność porozumiewania się na co dzień),
-Doświadczanie w opiece (nad osobą starszą, chorą lub niepełnosprawną),
-Cierpliwość, wyrozumiałość, szacunek

wobec osób schorowanych

obowiązki:

-Troska o podopiecznego, jego zdrowie i samopoczucie
-Wsparcie w codziennych czynnościach (np. mycie i ubieranie, przygotowanie

posiłków, wspólne spędzanie wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów, w niektórych przypadkach asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich),

-Proste prace domowe

oferujemy:

-Legalne zatrudnienie
-Opłacenie składek i ubezpiecznia
-Zwrot kosztów przejazdu
-Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
-Wynagrodzenie w zależności od umiejetności językowych i doświadczenia
(od 850-1200 euro-"na rękę")
-Opiekę osoby polskojęzycznej podczas pobytu zagranicą
-Pakiety szkoleniowe
-Możliwość awansu,potwierdzonego certyfikatem
-Możliwość podjęcia pracy od zaraz
-Możliwość dostosowanie się do potrzeb opiekunki
-Terminowe wypłaty wynagrodzenia
-Sprawdzone miejsca pracy

opis dodatkowy:

Uwaga:Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stopnia znajomości języka

niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i przypadku do którego się wyjeżdża.

Zainteresowane osoby

prosimy o kontakt:
Pon-Pt

: 8:00 – 16:00
pod

numerem +48 58 66 77 081
lub wyślij SMS treści “opiekunka”

na numer: 600 232 131 (tylko SMS!) a oddzwonimy do Ciebie w godzinach

pracy!

Kontakt Anna/Seniovita: Opieka / wysokie zarobki od 3650 do 5160 zł / Niemcy

Telefon: 586677081

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad