Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

opieka w Niemczech

Data opublikowania: 02-09-2015 15:32:48 | Imię i nazwisko: Edyta Petryk | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: wrocław | 541 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen
24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych
w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę
w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 80-letniej podopiecznej z miejscowości Berlin / Niemcy

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wzrost: 163 cm
Waga: 53 kg Wiek:
80 lata

Podopieczna cierpi na demencję ,
inkontynencję oraz reumatyzm. Porusza
się za pomocą balkonika , na dłuższe spacery korzysta z wózka. Czasem budzi się w nocy.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznej w ubieraniu się, rozbieraniu,
higienie, prowadzi dom ( gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy).

DODATKOWE
INFORMACJE:

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu II poziomowym. Najbliższy sklep
jest oddalony o 10 min drogi pieszo. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze
standardowym wyposażeniem. W domu jest dostęp do Internetu. Czas wolny do
uzgodnienia z rodziną. Lekarz przychodzi na wizyt domowe.

WYMAGANIA :

-komunikatywna znajomość j.
niemieckiego

- dyspozycyjność na 2 mc

-doświadczenie nad osobami
starszymi

OFERUJEMY :

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki
i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie
i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt
z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby
zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.pertyk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Kontakt Edyta Petryk: opieka w Niemczech

Telefon: 508624667

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad