Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

opieka w Niemczech

Data opublikowania: 26-08-2015 15:23:14 | Imię i nazwisko: Edyta Petryk | Lokalizacja: warmińsko-mazurskie | Miejsce: Warszawa | 562 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen
24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych
w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę
w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 91-letniej podopiecznej z miejscowości ( 81541) München/ Niemcy.

Początek zlecenia – 06.09.15 na 3 tygodnie.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Podopieczna jest po wylewie, cierpi na cukrzycę,
inkontynencję , słabo słyszy i widzi. Porusza
się na wózku inwalidzkim. Do dyspozycji jest w domu jeszcze specjalne łóżko oraz krzesło
toaletowe. Obecnie przychodzi
Pflegedienst i pomaga podopiecznej w porannej toalecie , podaje zastrzyk z insuliny. Na noc ma zakładanego pampersa, ale
zdarza się ,że woła do toalety po 2-3
razy.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej,
ubieraniu się i zmienia pampersa. Opiekunka zajmuje się domem, gotuje, sprząta,
pierze, prasuje, robi zakupy, itp.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka w domu z ogrodem wraz z rodziną, ma
oddzielne mieszkanie. Opiekunka ma zapewniony własny pokój z podstawowym
wyposażeniem. Opiekunka zajmuje się tylko podopieczna, gotuje i sprząta tylko
dla siebie i podopiecznej. Opiekunka po ustaleniu z rodziną może mieć jeden
dzień wolny w tygodniu lub weekend jeden
miesiącu.

Z podopieczną można chodzić na spacery

WYMAGANIA :

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- dyspozycyjność na 2 mc

-doświadczenie nad osobami
starszymi

OFERUJEMY :

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki
i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie
i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt
z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub
mailowy

edyta.pertyk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Kontakt Edyta Petryk: opieka w Niemczech

Telefon: 508624667

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad