Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

opieka w Niemczech

Data opublikowania: 28-07-2015 14:54:26 | Imię i nazwisko: Edyta Petryk | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: legnica | 561 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen
24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych
w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę
w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy
opiekunki dla podopiecznej z miejscowości(
73033) Göppingen ( Badenia-Wirtembergia, w regionie Stuttgart/
NIEMCY)

Podopieczna : wiek: 81,
waga :90 , wzrost :159cm

OPIS ZLECENIA :

Podopieczna porusza się
samodzielnie lub przy baloniku. Cierpi
na demencję, dezorientację czasową oraz przestrzenną , nadciśnienie tętnicze
jak również inkontynencję ( pampersy) . Podopieczna nosi okulary.

Na dzień dzisiejszy
przesypia całe noce.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga w podstawowych
czynnościach przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu, kąpaniu, czesaniu włosów. Do
obowiązków opiekunki należy zmienianie pieluch. Opiekunka prowadzi dom, pierze,
prasuje, sprząta, gotuje, podaje
posiłki. Opiekunka wychodzi z podopieczną na spacery.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczna mieszka sama w domku
jednorodzinny. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem
. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

WYMAGANIA :

-komunikatywna znajomość j.
niemieckiego

- dyspozycyjność na 2 mc

-doświadczenie nad osobami
starszymi

- mile widziane prawa jazdy

OFERUJEMY :

- legalne
zatrudnienie

- opłacone
składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot
kosztów podróży

- stały
kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.pertyk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Kontakt Edyta Petryk: opieka w Niemczech

Telefon: 508624667

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad