Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech- PERFEKTON

Data opublikowania: 14-10-2014 11:31:31 | Imię i nazwisko: Perfekton | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Sopot | 553 razy wyświetlane |

Description

Opiekun
osoby starszej w Niemczech

Firma
Perfekton

Jeżeli masz 25-60 lat, posiadasz komunikatywną
znajomość języka niemieckiego, masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
i lubisz swoją pracę - firma Perfekton jest idealnym wyborem!

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o druk A1

Wysokie zarobki oraz gwarantowane premie

Wyrobienie karty EKUZ – Europejska Karta
Ubezpieczenia Zdrowotnego

Odprowadzanie składek ZUS

Możliwość wyboru zlecenia

Praca na terenie całych Niemiec w prywatnych
domach

Bezpieczeństwo zatrudnienia – stały kontakt z
firmą Perfekton

Wymagania:

Minimum komunikatywna znajomość języka
niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Mile widziane certyfikaty oraz referencje

Zakres obowiązków:

Opieka nad osobą starszą

Prowadzenie domu

Kontakt Perfekton: Opieka nad osobami starszymi w Niemczech- PERFEKTON

Telefon: 794-444-430

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad