Wszystkie kategorie

Category : Praca

Operator maszyn CNC+kurs języka niemieckiego

Data opublikowania: 20-12-2011 20:13:59 | Imię i nazwisko: pers26 | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 354 razy wyświetlane |

Description

Agencja
Pracy Personnel International nr certyfikatu 5286 dla swojego niemieckiego
klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Operator maszyn CNC + kurs języka
niemieckiego

Poszukujemy
osób z woj. śląskiego, świętokrzyskiego i lubuskiego

Zakres obowiązków:

kompleksowa obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)

- kontrola
nad danymi maszynami oraz wyprodukowanymi częściami

wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

- kurs
języka niemieckiego

- gwarancje
zatrudnienia na terenie Niemiec po ukończeniu kursu z pozytywną oceną

Wymagania:

- Ukończona
szkoła w tym kierunku lub doświadczenie zawodowe

w pracy przy
Tokarkach oraz Frezarkach CNC

- Gotowość
do nauki nowych tematów

Umiejętność pracy w zespole

- Podstawowa
znajomość języka niemieckiego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

marta@personel.com.pl

Kontakt pers26: Operator maszyn CNC+kurs języka niemieckiego

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad