Wszystkie kategorie

Category : Praca

Operator frezarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 20-10-2017 19:36:09 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 476 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator frezarek CNC

Miejsce pracy: Jena (Thüringen)

Nr ref: CNCf/De/10/2017

Zakres obowiązków:

- samodzielna obsługa centrów obróbki CNC

- opracowanie i zastosowanie różnych koncepcji napięć przy dużych seriach

- samodzielne przygotowanie zlecenia

- przygotowanie i dopasowanie programów CNC

- obsługa wózków jezdniowych i podnośników (dźwig)

Wymagania:

- wykształcenie techniczne w kierunku operatora obrabiarek skrawających lub w zawodzie mechanika przemysłowego lub w zawodzie pokrewnym

- doświadczenie przy produkcji dużych serii rozpiętość: 1 m

- doświadczenie w zakresie sterowania i programowania Heidenhain

- umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych

- umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej pracy

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- centra frezarek rozpiętość do 5 m

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjemna atmosfera w ambitnym środowisku pracy

- krótka droga decyzyjna

- gotowość do pracy 2-zmianowej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNCf/De/10/2017

Kontakt Lupa Personal: Operator frezarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad