Wszystkie kategorie

Category : Praca

Netzwerkadministrator-/Administrator sieci - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 02-11-2017 15:10:21 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 476 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Netzwerkadministrator-/Administrator sieci

Miejsce pracy: Niemcy - Bielefeld

Nr ref: Netzwerk/De/4/2017

Zakres obowiązków:

- administracja serwerami oraz ich komponentami

- administracja w zakresie Firewall firmy oraz klientów

- monitoring systemów

- wsparcie naszych klientów w zakresie pytań technicznych dotyczących sieci

- praca w międzynarodowym zespole przy projektach informatycznych oraz ich częściowe zarządzanie

- analiza z zakresu IT i żądań klientów

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w wymaganym zakresie, idealnie w zakresie: Cisco, Sophos, Palo Alto, Linux oraz w zakresie administracji siecią międzynarodową

- dobra organizacja pracy, wytrwałość w dążeniu do celu

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz angielskiego

- gotowość do pracy w weekendy (sporadycznie) lub w ramach projektów

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- płytka hierarchia firmy oraz bezpośredni kontakt do szefa

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjny model premii raz prowizji

- możliwość dalszego rozwoju

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: Netzwerk/De/4/2017

Kontakt Lupa Personal: Netzwerkadministrator-/Administrator sieci - niemieckie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad