Wszystkie kategorie

Category : Praca

Monter wentylacji - 1zł

Data opublikowania: 03-04-2019 10:02:07 | Imię i nazwisko: JOBZONE | Lokalizacja: zachodniopomorskie | 835 razy wyświetlane |

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

MONTER WENTYLACJI

Miejsce pracy:Norwegia, Bergen

Obowiązki:

· Montaż instalacji wentylacyjnej oraz wszelkie prace z tym związane

· Montowanie kanałów wentylacyjnych

· Czytanie rysunków technicznych

· Praca samodzielna

Wymagania:

· Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane

· Doświadczenie w pracy w Norwegii

· Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

· Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców

· Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy

Oferujemy:

· Wynagrodzenie: 210 NOK/h

· Zakwaterowanie: 5500 NOK/miesiąc

· Umowa z norweskim pracodawcą na norweskich warunkach

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pllub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Kontakt JOBZONE: Monter wentylacji

Telefon: 609461000

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad