Wszystkie kategorie

Category : Praca

Monter rusztowań

Data opublikowania: 13-06-2018 09:32:43 | Imię i nazwisko: JOBZONE.PL | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 884 razy wyświetlane |

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Monter Rusztowań

Miejsce pracy:Norwegia

Obowiązki:

· Praca przy Fasadach

· Montaż i demontaż rusztowań

Wymagania:

· Paragraf 17 lub 46

· Numer Norweski Personalny

· Komunikatywna znajomość języka Angielskiego lub Norweskiego

· Udokumentowane doświadczenie w zawodzie

· Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców

· Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy

· Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane (przejazdy we własnym zakresie)

Oferujemy:

· Wynagrodzenie: 195 - 200 NOK/h

· Zakwaterowanie: 4500 NOK/ miesiąc

· Długoterminowe zatrudnienie

· Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

· Możliwa rotacja do dogadania z pracodawcą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pllub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Kontakt JOBZONE.PL: Monter rusztowań

Telefon: 609461000

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad