Wszystkie kategorie

Category : Praca

Monter, Austria

Data opublikowania: 25-11-2015 15:37:36 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Reichersberg | 672 razy wyświetlane |

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla monterów półek bagażowych do
samolotów. Praca w międzynarodowym koncernie lotniczym. Lokalizacja:
Reichersberg, Górna Austria/Oberoesterreich. Praca zmianowa.

Zakres obowiązków: praca na
jednym z etapów procesu technologicznego (w zależności od kwalifikacji) – przycinanie
surowca z tworzywa sztucznego i układanie go na kartonowym lub metalowym
plastrze miodu, obsługa prasy, szlifowanie, montaż półek bagażowych z
wyprodukowanych elementów.

Wymagania:

- wykształcenie w jednym z następujących zawodów: stolarz, ślusarz,
mechanik, lakiernik, laminiarz, specjalista w zakresie przetwarzania tworzyw
sztucznych;

- znajomość języka niemieckiego;

- własny samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o
pracę z austriackim pracodawcą;

- stawka dla osób
posiadających przetłumaczone na język niemiecki świadectwo ukończenia szkoły w
jednym z wymaganym zawodów wynosi 10.74 euro brutto/h, stawka dla pozostałych
osób 9.86 euro brutto/h;

- dodatek zmianowy w
wysokości +25% stawki godzinowej;

- dieta 41.40 euro netto za
każdy dzień pracy;

- zakwaterowanie
zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika;

- pełne austriackie ubezpieczenie
społeczne i zdrowotne;

- długoterminowy kontrakt.

CV w języku niemieckim oraz
skan świadectwa ukończenia szkoły prosimy przesyłać na email agencji
zatrudnienia Factory 600: praca@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Monter, Austria

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad