Wszystkie kategorie

Category : Praca

Młodszy Księgowy

Data opublikowania: 13-05-2016 09:56:44 | Imię i nazwisko: Weronika | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 509 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w
ponad 80 krajach, światowego lidera

w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do
zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa (biegły j. angielski)

Nr ref: WWW16JAHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

· Procesowanie transakcji AP/Royalty dla regionu EMEA.· Monitorowanie i analiza procesów AP. · Księgowanie faktur i płatności.· Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.· Identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących płatności w przetwarzanych procesach.· Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu.· Zapewnienie zgodności wszystkich obszarów pracy z regułami SOX. Wymagania:· Wykształcenie wyższe kierunkowe.· Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.· Mile widziane doświadczenie w działach AP i Royalty.· Doświadczenie w uzgadnianiu poprawności salda bankowego.· Biegła znajomość języka angielskiego.· Zaawansowana obsługa narzędzi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).· Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy.· Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia.· Dynamiczną atmosferę.· Bogaty pakiet socjalny i benefitów.· Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Zainteresowane
osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WWW16JAHB

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Weronika: Młodszy Księgowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad