Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Kierowca Kat. B z obsługą Klienta

Data opublikowania: 01-02-2012 12:38:16 | Imię i nazwisko: Dział Zatrudnienia | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Berdyczów | 647 razy wyświetlane |

Ogólnopolska sieć AGD z kapitałem zagranicznym , w związku z otwarciem Nowego Oddziału w Poznaniu poszukuje pilnie na stanowisko:

Opis stanowiska:
- utrzymywanie relacji ze stałymi klientami

- rozwożenie sprzętu AGD na terenie województwa.

- pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
-wykształcenie min. Średnie

- prawo jazdy Kat B

- własny samochód osobowy

- umiejętność pracy w grupie

- kreatywność

- komunikatywność

- osoby bez doświadczenia przyuczymy

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe od 3.400 zł. netto + premie

- zwrot kosztów samochodu

- pracę w dużej Firmie z wieloletnią tradycją

- paca na pełen etat

- nienormowany czas pracy

- istnieje możliwość 1/2 etatu, jako dodatkowe zatrudnienie

Zgłoszenia telefoniczne do Działu Zatrudnienia codziennie w godz. 10.00-17.00 pod nr tel.: 618751340 lub zgłoszenia mailowe z załączonym CV na adres przedstawiciel.poz@wp.pl

Kontakt Dział Zatrudnienia: Kierowca Kat. B z obsługą Klienta

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad