Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Doradca telefoniczny Klienta z językiem Węgierskim

Data opublikowania: 04-07-2012 15:33:33 | Imię i nazwisko: Weronika Kuleczka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 774 razy wyświetlane |

Description

Dla
Światowego klienta, do centrum obsługi klienta poszukujemy obecnie osób na
stanowisko:

Nr. Ref: WWK12DTJW

Miejsce
Pracy: Warszawa/Ursynów

Opis Stanowiska:

Telefoniczna
obsługa telefoniczna klienta (telefony przychodzące)

Ustalanie
budżetu kampanii reklamowej dla klientów biznesowych

Optymalizacja
kampanii reklamowej klienta

Przeprowadzanie
szkoleń on-line z zakresu kreowania reklamowych kampanii internetowych

Wymagania:

Biegła
znajomość języka Węgierskiego w mowie i piśmie.

Wykształcenie
wyższe – również studenci IV, V roku (preferowane kierunki: zarządzanie,
informatyka, finanse)

Doświadczenie
w kontakcie z klientem: telefoniczne, on-line (min. 6m-cy)

Bardzo
dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych – warunek konieczny

Duże
umiejętności interpersonalne

Umiejętność
analitycznego myślenia

Umiejętność
pracy pod presją czasu

Samodzielność
w działaniu, kreatywność

Klient oferuje:

Umowa
o pracę od pierwszego dnia szkolenia

3 500,-
brutto (podstawa) + premie

Praca
od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 lub 10-18

Kontakt
telefoniczny (ew. mailowy) z klientem biznesowym

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.kuleczka@jobfinder.pl

w tytule proszę
umieścić Nr Ref: WWK12DTAR

Tel: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie
na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Weronika Kuleczka: Doradca telefoniczny Klienta z językiem Węgierskim

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad