Wszystkie kategorie

Category : Praca

KONSULTANT INFOLINII - 1500zł

Data opublikowania: 19-11-2011 22:11:36 | Imię i nazwisko: Patrycja Dworniczak | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Pomorskie | 571 razy wyświetlane |

NTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty

dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych

wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla

Ciebie! Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na

stanowisko: KONSULTANT INFOLINII Miejsce pracy: SOPOT, woj. pomorskie Nr

ref.: KOI/11/11

Obowiązki: • odbieranie telefonicznych zgłoszeń Klientów firmy •

praca z wewnętrznym systemem komputerowym • informowanie Klienta o

aktualnym statusie i przebiegu realizowanej dla niego usługi • obsługa

Klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy • dbałość o

profesjonalny wizerunek firmy Wymagania: • doświadczenie na podobnym

stanowisku minimum rok, • dyspozycyjność do pracy na cały etat (w

wymiarze 8h dziennie), • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

(mile widziani studenci zaoczni) • wykształcenie średnie mile widziane

wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym), preferowane kierunki

studiów: ekonomia, prawo i administracja, finanse, zarządzanie,

marketing i pokrewne, • biegła znajomość obsługi komputera, •

dyspozycyjność oraz dobra dykcja, • dynamizm, komunikatywność i aktywne

reagowanie na potrzeby Klienta, • umiejętność szybkiego przyswajania

nowej wiedzy. Oferta: • stabilne zatrudnienie w jednej z największych

firm w Polsce • jasno określoną ścieżkę rozwoju i awansu, możliwości

rozwoju w kierunku lidera zespołu, trenera wewnętrznego lub do pracy w

innych biurach Grupy • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), •

rozbudowany system szkoleń.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze

zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres:

patrycja.dworniczak@interimax.com W tytule maila proszę wpisać

„KOI/10/11” Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 15.12.2011 r. Kandydatury

bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane. DZIĘKUJEMY

ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY. Pamiętaj o załączeniu do swojej

aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z

O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z

ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr

101, poz. 926 z póź. zm.)". INTERIMAX Sp. z. o. o. Certyfikat o

dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję

zatrudnienia (3970)

Kontakt Patrycja Dworniczak: KONSULTANT INFOLINII - 1500zł

Telefon: 535 975 000

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad