Wszystkie kategorie

Category : Praca

Kierownik Zakładu Produkcyjnego - biżuteria

Data opublikowania: 04-04-2014 15:15:19 | Imię i nazwisko: Agnieszka Grzybowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Pruszków | 361 razy wyświetlane |

Nasz Klient to firma, która od 20 lat produkuje biżuterię na rynek krajowy i
zagraniczny. Wyroby słyną z wysokiej
jakości i oryginalnego wzornictwa, inspirowane są oryginalnymi wzorami znanych
firm jubilerskich. Biżuteria ta pokryta jest złotem i srebrem z wykorzystaniem
znanych w całej Europie kryształów CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements. Do
swojego dynamicznego zespołu poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Nr Ref: WAG14CKZP

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie, organizowanie oraz koordynowanie działań
    produkcyjnych,
  • Koordynacja dokumentacji,
  • Koordynowanie zamówień, sprzedaży ( import-export)
  • Zarządzanie kilkudziesięcio-osobowym zespołem,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • Zarządzanie budżetem produkcyjnym,
  • Realizowanie planów produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie problemów,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Współpraca z zarządem firmy we wspieraniu działu handlowego
    i jego celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    (mile widziane w branży konfekcjonowania),
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność delegowania zadań i organizowania pracy
    podległego zespołu,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Silna osobowość,
  • Cechy przywódcze.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w prężnym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.grzybowska@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 0-22 862 72 50, www.jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WAG14CKZP

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych
Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Agnieszka Grzybowska: Kierownik Zakładu Produkcyjnego - biżuteria

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad