Wszystkie kategorie

Category : Praca

Kierownik Apteki - Warszawa

Data opublikowania: 11-04-2014 14:25:13 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 399 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to firma działająca od kilkunastu
lat z sukcesem na rynku polskim. Do swojej apteki zlokalizowanej w Warszawie
poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko:

Nr ref: WSK14KADA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Prowadzenie sprzedaży, obsługa pacjentów apteki – całościowe
zarządzanie apteką,

Przyjmowanie towaru, zamawianie towaru,

Nadzór nad podległym personelem – zarządzanie zespołem,

Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi
Pacjenta,

Nadzór nad recepturą leków.

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,

Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,

Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za
wykonywane zadania,

Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących
funkcjonowania apteki,

Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,

Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

Skrupulatność i odpowiedzialność,

Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

Pracę na pełen etat,

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

Pracę w ambitnym zespole fachowców,

Rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze
zdjęciem na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50. Prośba o dodanie w
temacie wiadomości nr ref: WSK14KADA

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Kierownik Apteki - Warszawa

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad