Wszystkie kategorie

Category : Praca

Kasjer- Sprzedaż biletów lotniczych / Biuro Podróży/ System Amadeus

Data opublikowania: 14-03-2013 15:41:20 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 401 razy wyświetlane |

Nasz Klient to dynamicznie działające Biuro Podróży w Centrum
Warszawy. W związku z rozwojem, do swojego zespołu poszukują dynamicznej osoby na stanowisko:

Nr
ref: WSK13SOKS

Miejsce
pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym Amadeus

Sprzedaż hoteli, wynajem samochodów

Znajomość kompleksowej obsługi podróży służbowych, w tym ze
szczególnym uwzględnieniem klientów VIP
i klientów indywidualnych (wizy, ubezpieczenia, programy lojalnościowe itp.)

Doradztwo w zakresie innych produktów
oferowanych przez system Amadeus (hotele, samochody, kolej itp.);

Obsługa, rozliczanie, fakturowanie, pilnowanie płatności przy dokonywanych rezerwacjach;

Obsługa systemu beck Office

Profil Kandydata:

Min 2- letnie doświadczenie
w sprzedaży w systemie rezerwacyjnym
Amadeus (bardzo dobra znajomość);

Język angielski na poziomie płynnej komunikacji z kontrahentami
zagranicznymi

Znajomość zagadnień back office związanych ze sprzedażą usług
turystycznych;

Doświadczenie w sprzedaży oferty touroperatorów (mile widziana)

Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta;

Wysoka kultura osobista;

Bardzo dobra organizacja pracy;

Komunikatywność;

Elastyczność, dyspozycyjność poza wyznaczonymi godzinami pracy

Mile widziane wykształcenie wyższe;

Oferujemy:

Pracę w przyjaznym zespole;

Umowa o pracę;

Stała pensja;

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:

WSK13SOKS

(z dopiskiem wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Kasjer- Sprzedaż biletów lotniczych / Biuro Podróży/ System Amadeus

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad