Wszystkie kategorie

Category : Praca

Izoler

Data opublikowania: 06-02-2018 08:54:09 | Imię i nazwisko: Jobzone | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 657 razy wyświetlane |

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Izoler

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:
Zastosowanie materiałów izolacyjnych takich jak bloki poliuretanowe i wełna szklana
Montaż płyt okładzinowych wokół izolacji
Uszczelnianie szwów sylikonem
Montaż kratek za pomocą łączeń śrubowych

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Auto do dyspozycji na terenie Belgii mile widziane
Pisemne referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 14-15 Euro na godzinę
Możliwe nadgodziny
Zakwaterowanie 80 Euro/ tydzień
Długoterminowe zatrudnienie
Umowa z pracodawcą belgijskim na belgijskich warunkach

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Kontakt Jobzone: Izoler

Telefon: 609461000

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad