Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Technik elektronik Warszawa

Data opublikowania: 26-11-2011 18:57:27 | Imię i nazwisko: Jacek | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Warszawa | 615 razy wyświetlane |

Description

Zakłady
Mechaniczne „PZL-Wola” Spółka Akcyjna Wydział Utrzymania Ruchu i Gospodarki
Mediami poszukuje pracownika na: Stanowisko: Technik Elektronik

Zakres obowiązków:

- naprawa obrabiarek sterowanych numerycznie,

- dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych i automatyki przemysłowej.

Wymagania:

Oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia technicznego o kierunku elektronik,
elektronik automatyk lub pokrewne (mile widziany student studiów zaocznych),

- wiedzy z zakresu elektroniki,

- chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji,

- wiary we własne siły i podstawowych umiejętności praktycznych.

Oferujemy

- spokojną pracę w miłej atmosferze,

- umowę o pracę,

- pięciodniowy tydzień pracy,

- praca jednozmianowa,

- praca jednozmianowa.

Chętnych do pracy proszę o telefon 0-22 6344112

Kontakt Jacek: Technik elektronik Warszawa

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad