Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Specjalista ds. logistyki - praca w Warszawie

Data opublikowania: 11-05-2012 14:01:47 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 703 razy wyświetlane |

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje :

Specjalista ds. logistyki m/k

Miejsce Pracy Polska ( Warszawa)

Nr Ref: LOG/PL

Zakres obowiązków:

•wykonywanie różnych zadań logistycznych w zakresie gospodarki materiałowej
•analiza procesów logistycznych
•kreowanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności stosowanych procesów
•wspieranie procesów wdrażania działań usprawniających
•pomiar efektywności wprowadzanych zmian procesowych
•wspieranie procesów wdrożeń nowych operacji logistycznych

Wymagania:

•min. 1 - 3 letnie doświadczenie w zakresie gospodarki materiałowej
•doświadczenie w realizacji projektów jako konsultant lub podobnych działań
•biegła znajomość magazynowania i logistyki produkcji
•znajomość projektu lub zarządzanie procesami i doświadczenie w ułatwianiu warsztatów
•dobra znajomość systemu SAP (MM-PP-SD)
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowa znajomość języków obcych będzie wielkim atutem.
•gotowość do podróżowania
•silna motywacja

Oferujemy:

•umowę o pracę
•atrakcyjne wynagrodzenie
•pracę na samodzielnym stanowisku z dostępem do szerokiej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w logistyce
•możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz z podanym w tytule wiadomości numerem referencyjnym, na adres e-mail: praca@euro-labora.com

Kontakt Euro Labora: Specjalista ds. logistyki - praca w Warszawie

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad