Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Operator frezarek CNC - Belgia

Data opublikowania: 07-05-2012 10:13:32 | Imię i nazwisko: Radosław Cetner | 810 razy wyświetlane |

Description

Obowiązki:
- programowanie i obsługa frezarek CNC (3 i 5 osi, Haidenhein/GibbsCAM)
- obliczanie parametrów i wprowadzanie on-screen
- czytanie rysunków technicznych
- wybór i dopasowanie narzędzi
- obróbka dużych elementów (do 20 m długości i 40 ton wagi) z brązu, tytanu itp.
- pomiary z wykorzystaniem różnych instrumentów (dokładność 0,01 mm)
- praca również na nocnej zmianie

Wymagania:
- odpowiednie doświadczenie
- znajomość M-codes
- komunikatywny język: angielski lub niemiecki lub niderlandzki

Oferujemy:
- 13-13,5 euro/h brutto (+ dodatek 25% za nocną zmianę)
- 38 godzinny tydzień pracy
- możliwość paru nadgodzin tygodniowo
- dodatkowe bonusy, np. kilometrówka, bony obiadowe, zasiłki na dzieci

CV prosimy przesyłać emailem na adres agencji zatrudnienia Factory 600:
office@factory600.com

Kontakt Radosław Cetner: Operator frezarek CNC - Belgia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad