Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

MONTER SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

Data opublikowania: 16-02-2012 11:20:34 | Imię i nazwisko: Elektro-Futura | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 730 razy wyświetlane |

Description

ELEKTRO –
FUTURA to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół
specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji
elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz
najwyższa jakość prac realizowanych przez ELEKTRO-FUTURA, to w 100% efekt
zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego
początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym
zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

W związku z
dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER
SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

wykonywanie okablowania, montaż urządzeń,
konfiguracja i uruchomianie instalacji teletechnicznych:

- instalacji okablowania strukturalnego

- instalacji systemów sygnalizacji włamania i
napadu

- instalacji rejestracji czasu pracy

- instalacji sygnalizacji pożaru

- dźwiękowego systemu ostrzegania, telewizji
dozorowej

- telewizji przemysłowej, instalacji kontroli
dostępu

- instalacji telefonicznych, operatorskich
sieci dostępowych

- innych instalacji słaboprądowych
(teletechnicznych)

WYMAGANIA

- WARUNEK
KONIECZNY:
2-letnie doświadczenie w wykonywaniu powyższych instalacji (KD,
CCTV, LAN, DSO, OS, SSWiN, systemy AV – dowolnego producenta)

- aktualnie uprawnienia SEP (przynajmniej
eksploatacji do 1kV, mile widziane uprawnienia pomiarowe oraz dozorowe)

- dyspozycyjność

- możliwość wyjazdów w delegacje i pracy w
ramach nienormowanego czasu pracy

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność, solidność

- zaangażowanie

OFERUJEMY

- możliwość
rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów

- umowę o
pracę (z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym)

- pracę w
doświadczonym i profesjonalnym zespole

- pracę w
dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość
awansu i jasno określona ścieżka rozwoju

- szkolenia
specjalistyczne (często imienne dla Pracownika, nie Firmy)

Dokumenty
aplikacyjne (CV) proszę opatrzyć numerem referencyjnym i wysłać na poniższy
adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie
danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).

Adres
kontaktowy:
a.slodkowska@elektro-futura.pl

Numer
referencyjny:
MST/02/PO

Termin
nadsyłania dokumentów:
27-02-2011r.

Kontakt Elektro-Futura: MONTER SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad