Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Inżynier Elektryk / Elektroenergetyk - Praca w Niemczech

Data opublikowania: 28-06-2012 17:04:23 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice - Praca w Niemczech | 1138 razy wyświetlane |

Description

Grupa Personnel International nr cert. 5286
poszukuje specjalistów inżynierów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Inżynier Elektryk / Elektroenergetyk

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

Zakres obowiązków:

projektowanie instalacji elektrycznych, zabezpieczeniowych
(elektryka, automatyka)

prowadzenie projektów związanych z budową
elektrowni w obszarze elektroenergetycznym

nadzór nad budowaną inwestycją

Wymagania:

wykształcenie
wyższe: preferowane studia zakończone tytułem inżyniera
elektryka

doświadczenie w projektowaniu elektrowni
wszelkiego rodzaju

doświadczenie w kierowaniu pracami instalacyjnymi
w zakresie sieci i urządzeń elektroenergetycznych i elektrycznych

znajomość
języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
(preferowany poziom B2 - C1)

bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów
CAD

znajomość pakietu MS Office

prawo jazdy kategorii B (czynne)

Oferujemy:

udział w realizacji interesujących projektów
inżynieryjnych

bardzo dobre warunki finansowe

praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
oraz międzynarodowym zespole

zakwaterowanie

opiekę koordynatora

Mile widziane: posiadanie i chęć podróży samochodem

Aplikację zawierającą CV wraz z
dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” proszę wysłać na
adres:

g.kowal@personel.com.pl

Kontakt Personnel International: Inżynier Elektryk / Elektroenergetyk - Praca w Niemczech

Telefon: 324419150

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad