Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Inżynier ds. przygotowania produkcji

Data opublikowania: 05-12-2011 10:30:26 | Imię i nazwisko: Natalia Kalinowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 686 razy wyświetlane |

Mój Klient to firma zajmująca się budownictwem specjalnym. Do ich biura w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

• wykształcenie wyższe budowlane (preferowane budownictwo specjalne, podziemne, geotechnika)

• znajomość rynku usług budowlanych

• znajomość języka angielskiego

• obsługa aplikacji biurowych (Excel, Power Point, Word) oraz AutoCad-a

• motywacja do pracy na danym stanowisku

• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

• komunikatywność

• zdolności organizacyjne

• obowiązkowość

Obowiązki

• Pozyskiwanie i opracowywanie materiałów dla potrzeb działalności ofertowej Regionalnego Biura Sprzedaży

• Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza nadesłanych ofert –
zebranie i przygotowanie materiałów do negocjacji prowadzonych przez
Dyrektora.

• Udział w opracowywaniu ofert oraz w wycenie oferowanych

• Udział w przygotowywaniu i przekazywaniu pozyskanych kontraktów do
realizacji – zebranie i uporządkowanie wszystkich materiałów do
przekazania na budowę

• Raportowanie działalności Regionalnego Biura Sprzedaży Spółki

• Udział w działalności promocyjnej (prezentacje stosowanych technologii)

Oferujemy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Wysokie wynagrodzenie

• Umowa o pracę

• Pracę przy ciekawych projektach, głównie autostrad i stadionów

• Zakwaterowanie w dobrej klasy hotelach z całodziennym wyżywieniem

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu
motywacyjnego w języku polskim na adres
natalia.kalinowska@polishpersonnel.com

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych
Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt Natalia Kalinowska: Inżynier ds. przygotowania produkcji

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad