Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Inżynier budowy mostów Niemcy

Data opublikowania: 12-06-2012 16:36:50 | Imię i nazwisko: Personnel International Sp. z o.o. | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 657 razy wyświetlane |

Description

Grupa Personnel
International nr cert. 5286 poszukuje specjalistów do pracy w
Niemczech na stanowisko:

Inżynier budowy mostów

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach związanych z
    planowaniem, organizowaniem i kontrolą nad prawidłową realizacją
    robót budowlanych (konstrukcje mostowe)

  • przestrzeganie harmonogramu robót

  • organizacja pracy na terenie
    budowy oraz zarządzanie podległym zespołem

  • tworzenie raportów z realizacji
    planu budowy

Wymagania:

  • wykształcenie
    wyższe: inżynier budownictwa

  • minimum 3 lata
    doświadczenia w pracy na budowie, szczególnie w zakresie budowy
    mostów

  • uprawnienia
    konstrukcyjno-budowlane w zakresie dróg i mostów

  • znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w
    stopniu bardzo dobrym (preferowany poziom B2 - C1)

  • doświadczenie w
    nadzorowaniu budowy mostów

  • znajomość pakietu
    MS Office

  • zdolności
    organizacyjne i interpersonalne

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • udział w realizacji
    ciekawych projektów inżynieryjnych

  • bardzo dobre warunki
    finansowe

  • zakwaterowanie

Aplikację zawierającą
CV wraz z dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych
osobowych Dz. Ust, Nr 133)” proszę wysłać na adres:

g.kowal@personel.com.pl

Kontakt Personnel International Sp. z o.o.: Inżynier budowy mostów Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad