Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

ELEKTROMONTER

Data opublikowania: 08-05-2012 08:33:10 | Imię i nazwisko: ELEKTRO-FUTURA | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 945 razy wyświetlane |

ELEKTRO – FUTURA to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta
zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji
elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz
najwyższa jakość prac realizowanych przez ELEKTRO-FUTURA, to w 100% efekt
zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego
początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym
zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na
stanowisko:

(Poznań)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- wykonywanie prac związanych z wykonawstwem i serwisem instalacji
elektrycznych oraz elektroenergetycznych w budownictwie

WYMAGANIA

- WARUNEK KONIECZNY: 2-letnie doświadczenie w pracy przy instalacjach
elektrycznych i teletechnicznych w budownictwie (warunek konieczny)

- WARUNEK KONIECZNY: aktualne uprawnienia SEP E do 1 kV

- wykształcenie zawodowe (preferowane wykształcenie średnie w zawodzie
elektryk)

- znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- dyspozycyjność

- umiejętność współpracy z zespołem

MILE WIDZIANE

- uprawnienia SEP E i D oraz uprawnienia powyżej 1 kV

OFERUJEMY

- możliwość rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów

- umowę o pracę na czas trwania projektu

- pracę na terenie Poznania

- współpracę w miłym zespole

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość przedłużenia umowy lub stałego zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne (CV lub życiorys) proszę opatrzyć numerem
referencyjnym w temacie e-maila i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o
załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych
(dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).

PRZYKŁAD KLAUZULI: ,,Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie
danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i
selekcji."

Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl

Numer referencyjny: ELK/05/PO

Termin nadsyłania dokumentów: 14-05-2012

Kontakt ELEKTRO-FUTURA: ELEKTROMONTER

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad