Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Doradca techniczno- handlowy

Data opublikowania: 05-12-2011 10:13:18 | Imię i nazwisko: Katarzyna Popiak | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 681 razy wyświetlane |

Moim klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży systemów
szalunkowych. O jej profesjonaliźmie i dynamicznym działaniu świadczą projekty
realizowane na całym świecie: m.in. w USA, Chile, Portugalii, Hiszpanii,
Rosjii, Włoszech, Rumunii, Polsce.

W związku z rozwojem struktur firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

Specjalista Techniczno-Handlowy

Region: Katowice - Opole

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne na budowie,
  • aktywne poszukiwanie nowych
    klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji z
    obecnymi klientami firmy,
  • dobór rozwiązań szalunkowych dla indywidualnych
    projektów.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku
    handlowym (preferowana branża konstrukcji budowlanych)
  • prawo jazdy kat. B ,
  • dobra znajomość
    języka angielskiego i/lub hiszpańskiego

    (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim lub hiszpańskim),
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane będzie
    dodatkowym atutem,
  • wysoko
    rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność
    analitycznego myślenia,
  • ukierunkowanie
    na cel, samodzielność i dynamizm w działaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i
    wynagrodzenia,
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop,
    telefon),
  • zagraniczne szkolenia techniczne,
  • stabilną pracę w międzynarodowym
    środowisku i sympatycznej atmosferze.

Osoby zainteresowane
proszę o przesyłanie aplikacji na adres: Katarzyna.popiak@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując nazwę
stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Kontakt Katarzyna Popiak: Doradca techniczno- handlowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad