Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Doradca techniczno- handlowy

Data opublikowania: 05-12-2011 10:10:02 | Imię i nazwisko: Patrycja Szarycz | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 651 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego Klienta, firmy będącej
częścią saudyjskiego koncernu, wykonującej prestiżowe projekty z zakresu
produkcji systemów orurowań z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem
szklanym, wykorzystywanych w budownictwie
przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Saksonia

Obowiązki:

Doradztwo techniczne dla
kluczowych klientów działających
w branży budowy rurociągów oraz branży przemysłowej

Doradztwo w zakresie ewentualnych zmian w projekcie na wypadek
nieprzewidzianych

okoliczności związanych z jego pierwszym uruchomieniem do momentu odbioru
projektu

koordynacja prac projektowych na wstępnych etapach oraz
odpowiedzialność za kompletny projekt

Marketing techniczny- reprezentowanie firmy na targach
branżowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe inżynierskie

Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek
konieczny

Znajomość pakietu Microsoft

Doświadczenie w branży orurowania mile widziane- preferowane
w dziedzinie konstrukcji, mechaniki, planowania rurociągów oraz wykonywania
obliczeń z nimi związanych

Oferujemy:

- pakiet szkoleń z zakresu tematyki technicznej

- szkolenie z zakresu oferowanych przed Firmę produktów

- duże możliwości rozwoju

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku
niemieckim oraz w języku polskim na adres: patrycja.szarycz@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.
Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Kontakt Patrycja Szarycz: Doradca techniczno- handlowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad