Wszystkie kategorie

Category : Inne

WFM Supervisor – Contact Centre

Data opublikowania: 23-06-2015 12:09:53 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 527 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w
ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się
sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na
stanowisko:

Nr ref: WSK15WFMKHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

· Wspieranie realizacji strategii / inicjatyw jakości usług Contact Centre,· Analiza połączeń przychodzących , · Wyznaczanie trendów oraz przygotowanie prognoz i planów dla zespołu na podstawie analiz,· Opracowywanie i analiza KPI i innych kluczowych wskaźników wydajności,· Przygotowywanie raportów zgodne z KPI,· Analiza wymagań dotyczących zasobów i budowanie harmonogramów,· Prowadzenie szkoleń pracowniczych z zakresu WFM,· Wsparcie przy wdrażaniu nowych technologii,· Prowadzenie projektów,

Wymagania:

· Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku Workforce Management Supervisora,· Doświadczenie w pracy w dużym Call Centre,· Doświadczenie w pracy w środowiskach Centrów Usług Wspólnych lub Outsourcingowych mile widziane,· Biegła znajomość języka angielskiego,· Bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie Excel,· Orientacja na wyniki,· Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętności przywódcze jak i pracy w zespole,· Znajomość Cisco jest bardzo dużym atutem.,

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,· Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,· Dynamiczną atmosferę,· Atrakcyjne wynagrodzenie,· Bogaty pakiet socjalny i benefitów,· Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15WFMKHB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z
dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Sylwia Kublik: WFM Supervisor – Contact Centre

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad